شما با فیلمی ترسناک روبرو نیستید ، اما هیجان این سریال به قدری بالاست که هنگام تماشای آن هورمون هیجان ( اندورفین ) در بدنتان ترشح می شود.

سریال اسپانیایی  La casa de papel  (خانه کاغذی ) با نام انگلیسی   Money hiest   یکی از بهترین سریال های غیر انگلیسی زبان است که از شبکه  Netflix پخش می شود .

روزی به صورت اتفاقی در اینستاگرام می چرخیدم ، با تصویر چند نفر که ماسک سالوادور دالی بر چهره زده با لباس هایی یک دست به تن مواجه شدم .همین تصویر کافی بود که کنجکاو شوم و شروع کنم به دیدن این سریال پر هیجان . بدون اغراق با دیدن قسمت اول ، با اشتیاق تمام تا پایان فصل دوم همراه این سریال پر هیجان بودم . هیجان سریال به قدری بالا بود که گاهی استرس هم به آن اضافه می شد . سریال ، کاملا نبض احساسات مخاطب را به دست می گرفت .

داستان یک دزدی است ، اما یک دزدی ساده نیست . سریال پر از غافلگیری های جذاب و بازی های هوشمندانه است و رد پای پیام های سیاسی و پیچیدگی های روان شناختی بر جذابیت سریال و شخصیت ها می افزاید . شخصیت سازی سریال هوشمندانه است البته به جز شخصیت پلیس زن سریال که قدری آشفته بود و در عین حال شخصیت مورد علاقه ام ، برلین ، که خود به تنهایی یکی از جاذبه های این سریال بود .

فصل اول و دوم سریال با هیجانی خالص به مذاقم خوش آمد . اما فصل سوم که شروع شد احساس کردم هیجان فیلم کمی رنگ و بوی اغراق به خود گرفته و تحمل هیجان کاذب و قدری غلو شده را نداشتم ، بنابراین ادامه ندادم .در حال حاضر فصل چهارم این سریال جذاب و پر هیجان ، طرفداران سابق خود را دارد . نمی دانم شاید باز هم به تماشای این سریال نشستم و با موجی از هیجان همراه شدم .